E-SINAV KOLAYLIĞI SAKARYA'DA

E-SINAV KOLAYLIĞI SAKARYA'DA

E-SINAV KOLAYLIĞI SAKARYA'DA
Tarih: 10 - Şubat - 2018

Kısa sürede ehliyet kazanmak için E-Ehliyet’e kayıt yaptıran sürücü adaylarına müjdeli haber geldi. Sınavlar artık Sakarya’da da yapılacak.

Sürücü adaylarının kısa sürede ehliyet sahibi olabildikleri elektronik ehliyet sınavları artık Sakarya'da da yapılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Şahin Sürücü Kursu Yetkilisi Songül Sağlam, “Artık kursiyerlerimizi il dışına göndermek zorunda kalmayacağız. Sürücü adaylarının en kısa sürede E-Ehliyet için kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.” dedi.

Yazılı sınavların yanı sıra sürücü adaylarının kısa sürede ehliyet alabilmesi için büyük bir imkan olan elektronik ehliyet sınavları Türkiye'nin her tarafına yayılıyor. Sakarya'da bazı kurslarda E-Ehliyet için kayıtlar yapılıyor ancak sürücü adayarı sınav için yakın bölgelerde sınav yapılan illere gitmek zorunda kalıyordu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şahin Sürücü Kursu Yetkilisi Songül Sağlam, "Sürücü adaylarına 45 günde ehliyet sahibi olma hakkı tanınan Elektronik Ehliyet Sınavları bundan böyle Sakarya'da da yapılacak. Şubat ayı itibariyle ilimizde yapılacak olan sınavlar için sürücü kursumuza yoğun bir talep mevcut. Bu nedenle Elektronik almak isteyen sürücü adaylarının en kısa sürede kayıt olması gerekiyor." ifadelerini kullandı.